8 березня 2016 року, в пункті пропуску «Рені» під час здійснення паспортного контролю на водія легкового автомобіля «Мерседес» болгарської реєстрації спрацювала база даних правоохоронних органів.
Водій, громадянин України, розшукувався Генеральною прокуратурою України за підозрою у ск380x214оєнні ряду злочинів за кількома статтями. Зокрема, за організацію злочинної групи та вчинення злочинів, за створення фіктивних підприємств та дії, що завдали великої матеріальної шкоди державі, за пособництво, що сприяло вчиненню злочину іншим співучасникам, за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах тощо.
Про затриманого порушника співробітники Державної прикордонної служби повідомили Ренійське відділення поліції в Одеській області та Генеральну прокуратуру. Відповідно до Кримінального кодексу України ці злочини є особливо тяжкими та передбачають покарання позбавленням волі терміном понад 10 років.
По прибуттю до пункту пропуску поліцейських, злочинця разом із автомобілем прикордонники передали встановленим порядком.

NO COMMENTS