Прикордонники Ізмаїльського загону вкотре фіксують намагання дати їм хабара. Операція «Чисті руки», що проводить Державна прикордонна служба України, знову приносить свої плоди

Фото: з відкритих джерел

Сьогодні в пункті пропуску «Табаки», що у Болградському районі, громадянин Республіки Молдова намагався дати хабар прикордонному наряду. Чоловік, мешканець селища Тараклія, надав на реєстрацію паспорт зі вкладеними в ньому 300-стами гривнями з метою вирішення питання, щодо безперешкодного пропуску його через кордон та не складання на нього адмінпротоколу за порушення правил перебування на території України.

Охоронці кордону даний факт зафіксували та повідомили про кримінальне правопорушення до Болградського відділення поліції. За перевищення терміну перебування на території України іноземця притягнуто до адмінвідповідальності.

Тиждень назад, при перетинанні кордону, у пункті пропуску «Рені» громадянин Румунії теж намагався дати прикордонникам 50 Євро з метою уникнення відповідальності за подібне правопорушення. По даному факту було повідомлено Ренійське відділення поліції на румуна складено адмінпротокол за порушення правил перебування на території України.

Помічник начальника загону – начальник прес-служби загону

майор І.В.Перегняк

NO COMMENTS