Прикордонники Ізмаїльського загону взяли участь у операції «Чисті руки»

Ізмаїльський прикордонний загін, як і вся Державна прикордонна служба України, активно продовжує комплекс заходів щодо протидії корупції та зловживанням персоналу. Ця робота не носить формального характеру, та направлена на досягнення реального результату - цілковите знищення корупційних схем. З цією метою, в рамках антикорупційної програми, сплановані і проводяться відомчі заходи і заходи до яких залучаються міжнародні інституції та громадські організації.

Фото автора

Ізмаїльський прикордонний загін, як і вся Державна прикордонна служба України, активно продовжує комплекс заходів щодо протидії корупції та зловживанням персоналу. Ця робота не носить формального характеру, та направлена на досягнення реального результату – цілковите знищення корупційних схем. З цією метою, в рамках антикорупційної програми, сплановані і проводяться відомчі заходи і заходи до яких залучаються міжнародні інституції та громадські організації.

У пунктах пропуску постійно проводяться опитування громадян з питань якості прикордонного контролю та з метою виявлення можливих зловживань. До речі, такі опитування проводять іноземні спеціалісти, аби уникнути упереджених оцінок та отримати об’єктивну оцінку справ.

З початку року прикордонниками Ізмаїльського загону було зафіксовано 6 спроб дачі хабара. Усіх зловмисників в рамках кримінального провадження передано представникам поліції.

Крім цього, з врахуванням нових загроз Ізмаїльський прикордонний загін взяв участь у операції «Чисті руки», яка проходить у масштабі відомства, та направлена на виявлення та остаточне викорінення корупційних схем та елементів у своїх лавах. Операція передбачає низку заходів серед яких: раптові перевірки у пунктах пропуску, повна заміна складу змін прикордонних нарядів, активізація взаємодії з іншими правоохоронними органами та інші.

Ізмаїльський прикордонний загін в черговий раз наголошує, що курс на очищення від корупції є незмінним, а кожна посадова особа у разі вчинення правопорушення буде відповідати згідно з чинним законодавством.

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор І.В.Перегняк

NO COMMENTS