Прикордонники Ізмаїльського загону взяли друге місце у щорічному чемпіонатіз волейболу

Днями завершився чемпіонат Державної прикордонної служби України з волейболу, що проходив у місті Одеса. У запеклій боротьбі за перше місце, наша команда поступилась команді Луцького прикордонного загону. Відзначимо, що до фінального туру спортивний колектив Ізмаїльського загонувиграв чотири зустрічі поспіль, із загальним рахунком 2:0, у кожній зустрічі, та поступилась у тайм-брейку з рахунком 2:1.

Фото автора

Днями завершився чемпіонат Державної прикордонної служби України з волейболу, що проходив у місті Одеса.

У запеклій боротьбі за перше місце, наша команда поступилась команді Луцького прикордонного загону. Відзначимо, що до фінального туру спортивний колектив  Ізмаїльського загонувиграв чотири зустрічі поспіль, із загальним рахунком 2:0, у кожній зустрічі,  та поступилась у тайм-брейку з рахунком 2:1.

Нагадаємо, щоза золоті нагороди боролись прикордонні команди з: Ізмаїльського, Луцького, Мукачівського, Могилів-Подільського, Харківського, Херсонського прикордонних загонів, Кінологічного навчального центру, Одеського загону морської охорони та Окремого контрольно-перепускного пункту«Київ».

По завершенню змагань команди, що посіли призові місця отримали кубки та грамоти. Спортивна скарбничка Ізмаїльського прикордонного загону поповнилась кубком за почесне друге місце.

***

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор                                     І.В.Перегняк

NO COMMENTS