Прикордонники Ізмаїльського загону затримали осіб, які незаконно добували пісок

Сьогодні прикордонний наряд відділу «Вилкове» Ізмаїльського загону, на відстані 500 метрів від узбережжя Чорного моря, виявив вантажний автомобіль марки «ГАЗ 3307» з піском та трьох осіб без документів, які намагалися вивезти вантаж з місця правопорушення. Під час перевірки, було встановлено, що будь-яких дозвільних документів на видобуток піску у мешканців села Мирне немає.

Фото: з відкритих джерел

Сьогодні прикордонний наряд відділу «Вилкове» Ізмаїльського загону, на відстані 500 метрів від узбережжя Чорного моря, виявив вантажний автомобіль марки «ГАЗ 3307» з піском та трьох осіб без документів, які намагалися вивезти вантаж з місця правопорушення. Під час перевірки, було встановлено, що будь-яких дозвільних документів на видобуток піску у мешканців села Мирне немає.

По даному факту проінформовано взаємодіючі підрозділи, які прибули на місце протиправної діяльності для проведення слідчих дій. Добутий пісок та автомобіль вилучено встановленим порядком. На громадян складені відповідні адміністративні документи, та направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке  передбачено статтею 240 Кримінального кодексу України "Порушення правил охорони або використання надр; з санкцією накладення штрафу від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк до трьох років.

NO COMMENTS