Прикордонники відділу «Болград» Ізмаїльського загону зупинили незаконне переміщення спирту через державний кордон

Учора в пункт пропуску «Табаки» на в’їзд в Україну прибув вантажний автомобіль «RENAULT Master» під керуванням громадянина Республіки Молдова. Автомобіль слідував до м. Болград. Прикордонники завчасно отримали оперативну інформацію про можливе незаконне переміщення вантажу через кордон, тож автівку відразу направили для проходження поглибленого прикордонно-митного огляду.

Фото: з відкритих джерел

Учора в пункт пропуску «Табаки» на в’їзд в Україну прибув вантажний автомобіль «RENAULT Master» під керуванням громадянина Республіки Молдова. Автомобіль слідував до м. Болград. Прикордонники завчасно отримали оперативну інформацію про можливе незаконне переміщення вантажу через кордон, тож автівку відразу направили для проходження поглибленого прикордонно-митного огляду. У результаті в спеціально обладнаному подвійному днищі автомобіля було виявлено металеву ємність, виготовлену кустарним способом та заповнену 750 літрами спирту.

По даному факту на водія-порушника складено процесуальні документи. Автомобіль та товар вилучено до рішення суду. Їх загальна оцінка склала майже 55 тисяч гривень.

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор                                                            І.В.Перегняк

NO COMMENTS