Прибічники тоталітаризму в Одеській області напали на групу тележурналістів, що фіксували знесення пам’ятника Леніну

Несподіваного нападу з боку прибічників тоталітарного режиму зазнали у четвер група одеських тележурналістів, що прибули 7 квітня в селище Лиманське Роздільнянського району Одеської області, щоб зафіксувати на відеокамери знесення пам'ятника більшовицькому вождю Леніну.

Фото з вільних джерел

Несподіваного нападу з боку прибічників тоталітарного режиму зазнали у четвер група одеських тележурналістів, що прибули 7 квітня в селище Лиманське Роздільнянського району Одеської області, щоб зафіксувати на відеокамери знесення пам’ятника більшовицькому вождю Леніну.

Про це повідомляють репортери одеського “7 каналу” та “Думської” (https://www.youtube.com/watch?v=4SXfKmKZJdw).

За словами прес-секретаря голови Одеської облради Ольги Левчук, яка стала свідком конфлікту, нападники – колишні армійські відставники – накинулись на журналістів з кулаками, називаючи їх “бандерівцями” та “фашистами”.

Потерпілі представники ЗМІ написали заяву в поліцію про хуліганський напад прибічників комуністичного режиму.

Нагадаємо, Одеська облдержадміністрація запропонувала місцевим РДА завершити в сільських районах демонтаж 84 пам’ятників, пам’ятних знаків і символів тоталітаризму, згідно з законом про декомунізацію. Знесенню підлягають не лише бюсти та пам’ятники представникам тоталітарного режиму Леніну, Щорсу, Фрунзе, Кірову, Калініну, Дзержинському, Котовському та іншим, а й зображення серпа і молота та інші подібні символи на адмінбудівлях і будинках культури”, – зазначили в облдержадміністрації.

NO COMMENTS