Прем’єр підтримав ініціативу про створення на Одеському морвокзалі поста «Відкритий митний простір»

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, який у вівторок ознайомився з ходом будівництва митного поста у будівлі Одеського морвокзалу, підтримав ініціативу митниці про створення цього поста. Про це Гройсман сказав під час відвідання будмайданчика на морвокзалі, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Фото: з http://www.odessaguide.net/sights_marinepassengerterminal.ru.html

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який у вівторок ознайомився з ходом будівництва митного поста у будівлі Одеського морвокзалу, підтримав ініціативу митниці про створення цього поста.

Про це Гройсман сказав під час відвідання будмайданчика на морвокзалі, повідомляє кореспондент Одесінформу.

«Ми сьогодні домовилися (з керівництвом Одеської митниці та Одеської облдержадміністрації – ред.), що підтримуємо ініціативу митниці про створення митного поста «Відкритий митний простір» на морвокзалі. До 1 серпня об’єкт має бути зданий в експлуатацію», – зазначив Прем’єр-міністр відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про перспективи створення митного поста на морвокзалі.
Гройсман також схвалив призначення керівником одеського «Відкритого митного простору» Романа Баховського.

«У подальшому все залежатиме від керівництва митниці», – звернувся глава уряду до очільника митниці Юлії Марушевської. – Хочу наголосити, що товари, які проходять через Одеську митницю, були чітко досліджені на предмет митної вартості та всього іншого, щоб не було проблем».

Гройсман зазначив, що «треба наповнювати бюджет, і за великим рахунком треба наповнювати бюджет таким чином, щоб 50 відсотків від перевиконання планів залишалося в Одеській області – на ремонт доріг».

«Це дуже важливо, це ваше завдання», – наголосив Гройсман.
Прем’єр-міністр додав, що уряд, як підтримує Одеську митницю, так і спитає за результат роботи.
Нагадаємо, півроку тому призначення Марушевської на посаду керівника Одеської митниці схвалив Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Одеси.

NO COMMENTS