Президент Порошенко здійснить 26 травня візит до Одеської області – Степанов

Президент України Петро Порошенко планує здійснити 26 травня робочий візит до Одеської області.

Фото:з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко планує здійснити 26 травня робочий візит до Одеської області.

Про це 22 травня поінформував журналістів голова Одеської облдержадмінстрації Максим Степанов, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Візит Президента України до Одеської області запланований на 26 травня, програму перебування буде оприлюднено пізніше”, – зазначив Степанов.
Варто зазначити, що сьогодні ж перший заступник міського голови Одеси Анатолій Орловський заявив на нараді у мерії, що “цього тижня планується відкриття після реконструкції Потьомкінських сходів і Стамбульського парку поряд з ними”. В урочистому заході передбачається участь мера міста, а також високих гостей із Києва та Стамбула.

“Є ще невеличкий обсяг робіт, які належить завершити в найближчі дні. Завтра-післязавтра з ними впораємось. Усім комунальним службам, які беруть участь у благоустрої, а саме: «Зелентрест», «Міськсвітло», «Міські дороги» – необхідно попрацювати, щоб підготувати до відкриття ці знакові для міста об’єкти”, додав Орловський.

Як повідомлялося, рік тому мерія вирішила розпочати ремонтно-реставраційні роботи Потьомкінських сходів, збудованих Франческо Боффо в 1837-1841 роках, що є унікальною архітектурно-інженерною спорудою, пам’яткою архітектури національного значення.

У лютому 2017 року представники громадськості Одеси піддали критиці організаторів ремонту і звернулися до Кабміну України взяти під контроль реставраційні роботи на Потьомкінських сходах.

Проектом ремонтно-реставраційних передбачалось відновлення наскрізної прохідності тунелів, посилення і відновлення монолітності пошкоджених тріщинами арок і склепінь, облаштування гідроізоляції конструкції, посилення верхніх стін Приморського бульвару, а також облицювання парапетів і сходових майданчиків новим гранітом і роботи з реставрації сходин та встановлення їх на попередні місця.

NO COMMENTS