Правопорядок в Одесі на Великдень і в річницю звільнення міста від нацистів забезпечуватимуть більше тисячі правоохоронців

  Більше тисячі правоохоронців буде залучено до підтримання публічної безпеки на площах та вулицях Одеси під час святкування Великодня та 74-річниці звільнення міста від нацистських окупантів у роки Другої світової війни.
  Про це заступник очільника Одеського главку Нацполіції Іван Іщенко повідомляє на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100012362839225&hc_ref=ARTpDAuZl65VBE60sMsfWqFlP3_yqmN5GK57JSJqaE-3w_1–ykNXhhJUPV6Pb-hGog).
  “Традиційно у цих заходах (Великдень збігся з річницею звільнення міста від нацистів – ред.) беруть участь багато людей з різними поглядами на історичні події. Для підтримання публічної безпеки правоохоронці посилять превентивні заходи. Більше тисячі правоохоронців (працівники поліції, патрульні, військовослужбовці Національної гвардії) забезпечуватимуть правопорядок довкола Алеї слави центрального парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка та стели “Крила Перемоги” на площі 10 квітня”, зазначив Іщенко.
  Як наголосив полковник Іщенко, перед проведенням урочистих заходів буде частково обмежено рух на Алеї слави, працюватимуть фільтраційні (пропускні) пункти.
  Поліція також нагадує про заборону використання символіки тоталітарних режимів: за порушення закону про декомунізацію передбачено кримінальну відповідальність.
  Посилені наряди охорони правопорядку курсуватимуть також у Дендропарку Перемоги і Стамбульському парку та інших багатолюдних місцях.

  NO COMMENTS