Правоохоронці підозрюють посадовців Аккерманської фортеці в розкраданні коштів

  Співробітники Білгород-Дністровського відділу поліції ГУ НП в Одеській області здійснюють перевірку використання бюджетних коштів керівництвом комунального підприємства «Фортеця» за ознаками ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
  Про це повідомили кореспонденту Укрінформу в інформаційному центрі Білгород-Дністровського міськрайонного суду.
  “Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області задовольнив клопотання прокурора та слідчого Білгород-Дністровського відділу поліції про тимчасовий доступ до деяких документів КП «Фортеця» на підставі відкритого провадження за ознаками ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Зокрема, йдеться про документи щодо виконання робіт з реконструкції фортеці, згідно з договорами та проектно-кошторисною документацією, грошових коштів підприємства за відвідування туристами Аккерманській фортеці тощо”, зазначили в суді.
  Варто зазначити, що створену Білгород-Дністровською міськрадою комісію чолі з віце-мером та місцевими депутатами, якій було доручено здійснити перевірку господарсько-фінансової діяльності КП “Фортеця”, охоронці не допустили на територію фортеці, мотивуючи це вказівкою директора КП «Фортеця» Олександра Морозова.
  Правоохоронцям належить встановити й законність відкриття на території підприємства ресторанного сервісу та інших закладів, а також підвищення в цьому році з 50 до 80 гривень ціни квитка для відвідання фортеці.
  Як повідомлялося, Одеська облдержадміністрація ініціювала номінаційну зaявку нa включення Аккерманської фортеці до Попереднього Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки цей архітектурний ансамбль ілюструє важливі етапи в історії людства і являє собою видатне світове досягнення.

  NO COMMENTS