Правоохоронці Одещини затримали на хабарі в 3 тис дол чиновника Теплодарської міськради

У четвер, 20 жовтня, слідчі Одеської облпрокуратури спільно з працівниками УСБУ в Одеській області затримали при одержанні хабара керівника управління Теплодарської міськради, який вимагав хабар за сприяння у наданні в оренду земельної ділянки. Про це повідомила кореспонденту Одесінформу представник прес-служби облпрокуратури Наталія Хорунжа.

Фото: з відкритих джерел

У четвер, 20 жовтня, слідчі Одеської облпрокуратури спільно з працівниками УСБУ в Одеській області затримали при одержанні хабара керівника управління Теплодарської міськради, який вимагав хабар за сприяння у наданні в оренду земельної ділянки.
Про це повідомила кореспонденту Одесінформу представник прес-служби облпрокуратури Наталія Хорунжа.

“Встановлено, що керівник управління міськради вимагав і отримав від представника підприємства 3 тисячі доларів за надання в оренду земельної ділянки під розміщення заводу з переробки сміття. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Одеської області”, – зазначила Хорунжа.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

NO COMMENTS