Правоохоронці Одеси шукають вибуховий пристрій у відділенні Нацбанку України

Співробітники управлінь поліції та ДСНС зупинили рух транспорту й очепили квартал вулиць Дерибасівської та Рішельєвської - на території відділення Національного банку України фахівці-вибухотехніки та кінологи з собаками ведуть пошуки вибухового пристрою.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники управлінь поліції та ДСНС зупинили рух транспорту й очепили квартал вулиць Дерибасівської та Рішельєвської – на території відділення Національного банку України фахівці-вибухотехніки та кінологи з собаками ведуть пошуки вибухового пристрою.

Про замінування філіалу НБУ у вівторок зателефонував до поліції анонім, повідомили Укрінформу в відділі комунікацій Національної поліції України.
“Після дзвінка до служби «102» патрульні поліцейські евакуювали з будівлі співробітників банку та відвідувачів. Зараз приміщення будівлі та навколишню територію перевіряють на наявність вибухонебезпечних пристроїв і речовин”, – уточнили в поліції.

Водночас вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі правопорушника на термін від двох до шести років.

NO COMMENTS