Правоохоронці затримали на хабарі в 600 дол. в.о. заступника Одеської митниці

Співробітники управлінь СБУ та внутрішньої безпеки ДФСУ в Одеській області спільно зі слідчими облпрокуратури затримали на хабарі в особливо великих розмірах виконувача обов'язків заступника керівника Одеської митниці.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники управлінь СБУ та внутрішньої безпеки ДФСУ в Одеській області спільно зі слідчими облпрокуратури затримали на хабарі в особливо великих розмірах виконувача обов’язків заступника керівника Одеської митниці.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=205877УВБ).

“Слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками УСБУ в області та УВБ ДФС в області викрили 10 квітня при отриманні хабара виконуючого обов’язки заступника начальника Одеської митниці ДФС – начальника митного поста «Чорноморський». Крім того, службовець фактично обіймає посаду першого заступника начальника Херсонської митниці ДФС, а посаду на Одещині займає за відрядженням”, зазначили в прокуратурі.

Установлено, що митник вимагав і отримав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду у сумі 600 доларів за безперешкодне митне оформлення вантажу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України триває, наразі проводяться першочергові слідчі дії.

NO COMMENTS