Правоохоронці встановлюють обставини стрілянини у центрі Одеси

  Слідчо-оперативна група Приморського відділу поліції Одеси розслідує обставини стрілянини на вулиці Новосельського під час затримання чоловіка, який перебував у розшуку за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. При цьому чотирьох осіб поранено, а двох убито.
  Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку Нацполіції (https://www.facebook.com/gunp.odessa/?hc_ref=ARR1vTe_1Bb83fwZgo1bX2lE5tekN2jWcJKjl7EBATV5VWzr_3klRzYOeLkdRhJQqQw).
  “Під час операції затримання зловмисник, якого поліція розшукувала за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 294 (хуліганство) Кримінального кодексу України, вчинив опір та відкрив по поліцейських вогонь з автоматичної вогнепальної зброї. Аби припинити протиправні дії зловмисника, працівники поліції застосували табельну вогнепальну зброю, внаслідок чого правопорушника було ліквідовано”, зазначили в поліції.
  За попередніми даними, “крім нього, внаслідок стрілянини постраждали ще п’ятеро осіб. В тому числі дістали поранення троє правоохоронців і випадковий очевидець події. Ще одного чоловіка вбито”.
  У приміщенні, з якого велася стрілянина, поліцейські знайшли вхід у катакомби, де було виявлено цілий арсенал зброї. Вживаються заходи з її вилучення. Правоохоронці продовжують працювати на місці події.
  За даними джерела у правоохоронних органах, збройний інцидент виник при затриманні поліцією одного з проросійських активістів, близьких до проросійської партії “Родина” Ігоря Маркова. Хоча сам себе 57-річний Валентин Дорошенко називав прибічником “партії Сталіна” і лідером об’єднання “ЗУБР”.
  Під час виборчої кампанії 2010 року намагався пройти в мери Одеси, а до того рік викликав тодішнього міського голови Едуарду Гурвіца на дуель – прибув до муніципалітету на коні з мечем у руці.
  Поліця розшукувала Дорошенка як активного учасника масових безпорядків біля будівлі облУВС восени 2013 року, коли група активістів проросійської “Родини” вчинила спробу відбити у правоохоронців затриманого Маркова.
  Михайло Аксанюк, ОДЕСА. 19 січня 2018 року.

  NO COMMENTS