Правоохоронці викрили хіміка з Росії, який обладнав в Одесі потужну нарколабораторію

Співробітники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області спільно з патрульною поліцією Одеси викрили 28-річного іноземця, який обладнав в орендованому будинку потужну лабораторію, де виготовляв психотропну речовину – амфетамін. Загальна вартість вилучених засобів - близько 400 тисяч гривень.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області спільно з патрульною поліцією Одеси викрили 28-річного іноземця, який обладнав в орендованому будинку потужну лабораторію, де виготовляв психотропну речовину – амфетамін. Загальна вартість вилучених засобів – близько 400 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://www.youtube.com/watch?v=Kbmwg_aKEjY).

“Співробітники поліції отримали оперативну інформацію про те, що громадянин Російської Федерації здійснює виготовлення і збут важких наркотичних психотропних речовин за місцем проживання в Одесі. При обшуку в будинку було виявлено й вилучено лабораторне обладнання: скляні колби, шланги, піпетки, електронні ваги, пристрій для охолодження виготовлених речовин, фольгу та прекурсори. Також було вилучено 600 доз амфетаміну, близько 400 доз “Бупрен ic” та пігулки “Бупренорфіну гідрохлориду”, зазначили в поліції.

Вартість вилученого амфетаміну за цінами «чорного ринку» складає 300 тисяч гривень, а лікарського засобу – 80 тисяч гривень.

Було встановлено, що правопорушник має освіту хіміка, прибув 5 років тому в Україну для працевлаштування.

Наразі зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України й поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Встановлюється причетність інших осіб до даного правопорушення, а також організатора нарколабораторії.

За цим фактом розпочато кримінальні провадження за ознаками ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS