Поряд з чорноморським курортом Санжейка прорвало каналізацію – стався викид нечистот у море

  Внаслідок прориву трубопроводу стався витік каналізаційних стоків у Чорне море поряд з курортним селищем Санжейка Овідіопольського району Одеськоъ області. Місцеві жителі помітили, що дві коричневі плями на морі поширюється у безпосередній близькості від очисних споруд комунального підприємства КП «Черноморскводоканал».
  Однак в.о. начальника дільниці КП «Черноморськводоканал» Наталія Макєєва не змогла у вівторок пояснити причин поширення двох коричневих плям у морі, а головний інженер “Черноморськводоканалу” Олег Прокоф’єв припустив, що штормом розбило трубу від очисних споруд, повідомляє кореспондент Укрінформу.
  “Організуємо роботу водолазів, які перевірять дно і з’ясують, чи є порушення в роботі очисних споруд”, – додав Прокоф’єв.
  Станом на 25 липня коричневих плям на морі, у районі очисних споруд, немає, а стан води на відповідність нормативам перевірить інспекція, що здійснює контроль за функціонуванням очисних споруд «Чорноморськводоканалу».
  “Уже взято проби морської води і до вечора 25 липня будуть готові результати експертизи”, – додав Прокоф’єв.
  Варто зазначити, що це вже другий за півтора тижня випадок потрапляння нечистот у море – днями відпочивальники зафіксували подібний скид на одеському пляжі “Ланжерон”.
  Однак громадськості не відомо про реагування Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону на порушення природоохоронного законодавства.

  NO COMMENTS