Поліція розшукує винуватця бійки на публічній лекції в Одесі

Поліція розшукує ініціатора бійки, що завдав поранення одному з охоронців Impact Hub Одеса під час зустрічі з мешканцями міста російського художника-акціоніста Петра Павленського, організованої адміністрацією закладу 12 серпня. Про це повідомила кореспонденту Одесінформу заступник керівника відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України Анастасія Якубенко.

Фото: з відкритих джерел

Поліція розшукує ініціатора бійки, що завдав поранення одному з охоронців Impact Hub Одеса під час зустрічі з мешканцями міста російського художника-акціоніста Петра Павленського, організованої адміністрацією закладу 12 серпня.
Про це повідомила кореспонденту Одесінформу заступник керівника відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України Анастасія Якубенко.

“У рамках кримінального провадження за фактом поранення охоронця Одеського коворкінгового центру 12 серпня поліція веде розшук підозрюваного у скоєнні злочину, що втік з місця події і переховується від органів слідства”, – зазначила Якубенко.

Якубенко констатувала, що слідчий Приморського райвідділу поліції кваліфікував правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. У розшук підозрюваного поки що не оголошено.

Як повідомляв Одесінформ, правоохоронці встановлюють причини й обставини виникнення бійки під час виступу московського художника Павленського перед поцінувачами його творчості, серед яких був також один з київських товаришів митця, що перебував у нетверезому стані, нецензурно лаявся та демонстрував неадекватну поведінку.

“Коли один з охоронців коворкінг-центру спробував його вивести з глядацького залу, дебошир кинувся на нього з ножем і заподіяв поранення руки. Через інцидент зустріч з митцем була зірвана, але прибулим на місце події правоохоронцям не вдалося затримати нетверезого дебошира – він устиг покинути приміщення. Водночас охоронця було шпиталізовано, загрози його життю немає”, – зазначила інспектор поліції Тетяна Сакара.

Інцидент на публічній лекції акціоніста Петра Павленського пов’язують з київським блогером Володимиром Нестеренком, відомим під веб-псевдонімом “Адольфич”.

NO COMMENTS