Поліція розслідує факти захоплення земельної ділянки власником одеського нічного клубу “Ітака”

Сьогодні, 23 травня, до будівлі нічного клубу «Ітака» в одеській Аркадії прибула велика група правоохоронців, в тому числі слідчі та бійці спецбатальйону поліції. Триває розслідування щодо захоплення земельної ділянки власником одеського нічного клубу "Ітака"

Фото: з відкритих джерел

Сьогодні, 23 травня, до будівлі нічного клубу «Ітака» в одеській Аркадії прибула велика група правоохоронців, в тому числі слідчі та бійці спецбатальйону поліції. Триває розслідування щодо захоплення земельної ділянки власником одеського нічного клубу “Ітака”

Про це повідомив кореспонденту Одесінформу радник очільника Одескього главку поліції Руслан Форостяк.

“Напередодні слідчого та осіб, які його спроводили, адміністрація закладу не допустила для проведення слідчих дій у приміщенні клубу, тож довелось залучити спецпризначенців”, – зазначив Форостяк.

Радник очільника главку поліції уточнив позицію правоохоронців на своїй сторінці Facebook (https://www.facebook.com/uslan.forostyak?fref=ts).

“Слідчі ГУНП з’явились (до клубу “Ітака” – ред.) у супроводі силової групи, яка буде задіяна у випадку перешкоджання правоохоронцям здійснювати свою законну діяльність. Крім того, зазначу, що перешкоджання у здійсненні слідчих дій, чи перешкоджання поліцейським є ознаками правопорушення та відповідної правової оцінки”, акцентував Форостяк.

За його словами, “до якогось “наїзду” чи “захоплення” правоохоронці не мають ніякого відношення – здійснюються слідчі дії у рамках кримінального провадження про самозахоплення прилеглої території (клубом “Ітака” – ред.) Так само днями слідчий відвідав клуб “Ібіца”, що функціонує поряд, де ніхто не перешкоджав правоохоронцям”.
Варто зазначити, що власником нічного клубу “Ітака” є Петро Твердовський, що орендує також частину пляжу під спорудами закладу і поряд з ним. Свого часу міська влада попереджала адміністрацію клубу про неприпустимість самозахоплення частини території пляжу “Аркадія” і вимагала дотримання рішення мерії про вільну для проходу п’ятиметрову смугу піску.

NO COMMENTS