Ввечері 10 березня група злочинців вчинила збройний напад на інкасаторську машину неподалік торговельного центру «Фокстрот». Про це повідомили Одесінформу в відділі комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України.

“Повідомлення про збройний напад на інкасаторську машину на вулиці Пантелеймонівській, 88 на надійшло до чергової частини Приморського відділу поліції Одеси о 18 год. 20 хв. На місце події прибула слідчо-оперативна група та бригада райфайзен банкмедиків, які встановили, що два учасники перестрілки загинули, ще одного було шпиталізовано – йому надають медичну допомогу”, – зазначили в поліції. Наразі поліція очепила і обстежує район «Привозу», заблоковано рух на Пантелеймонівській вулиці, де стався напад на інкасаторів банку “Райффайзен-банк-Аваль”.
За даними з поінформованих джерел, напад вчинили троє злочинців, водія інкасаторської машини було розстріляно в той момент, коли водій зупинив мікроавтобус біля торговельного центру, а інкасатори зайшли до магазину за виручкою. У перестрілці загинув один з нападників.

NO COMMENTS