Поліція Одеси припинила погром на Одеській митниці, який влаштували 20 осіб у камуфляжній формі

Співробітники Малиновського відділу поліції Одеси припинили у вівторок погром на Одеській митниці і затримали причетних до нього 20 осіб, одягнених у камуфляжну форму. Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/348033).

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Малиновського відділу поліції Одеси припинили у вівторок погром на Одеській митниці і затримали причетних до нього 20 осіб, одягнених у камуфляжну форму. Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/348033).

“Приблизно о 10 год. 40 хв. група людей в кількості 20 осіб, одягнених у камуфляжну форму, увірвалася в приміщення адміністративної будівлі Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Гайдара, 21а. При цьому невстановлені особи, завдавши тілесних ушкоджень охоронцю, проникли на другий поверх будівлі, де розгромили один з кабінетів”, – зазначили в поліції.

На місце події негайно прибули співробітники ГУНП в Одеській області й перешкодили розвитку конфлікту та порушень громадської безпеки.
Усі зловмисників доставлено до Малиновського відділу поліції. Наразі встановлюються особи правопорушників та обставини події.

“Поки що надати коментар з приводу причин та обставин події ми не готові”, – повідомили кореспонденту Одесінформу в відділі комунікацій главку поліції.

Як повідомлялося, 17 листопада голова Державної фіскальної служби України
Роман Насіров призначив Олексія Василенка виконувачем обов’язків керівника Одеської митниці ДФСУ.

“Це призначення пов’язане з тим, що Марушевська (керівник Одеської митниці, яка подала заяву про звільнення – ред.) пеерстаала виходити на роботу. Для забезпечення безперебійної роботи митниці я видав наказ, щоб обов’язки керівника митниці виконував Олексій Василенко”, – сказав голова ДФСУ,

Насіров додав, що у січні 2017 року буде оголошено відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника Одеської митниці.

в.о. керівника Одеської митниці Василенко працює в системі ДФСУ з 1994 року. Розпочав службу інспектором митного поста “Азовсталь” Маріупольської митниці, пізніше очолив митницю у Вінниці, а в 2014 – в Черкасах. Останнім часом обіймав керівні посади в центральному апараті ДФСУ.

Нагадаємо, керівник Одеської митниці Юлія Марушевська та її заступник Семен Кривонос подали заяви про звільнення з посад 14 листопада.

“Я прийшла на цю посаду, щоб міняти країну, втілити ідеали Євромайдану. Але за рік моєї роботи, на жаль, ми не змогли створити нічого нового. Це був час постійної боротьби з системою, яка чинила опір реформам. Мене не цікавить посада глави митниці, це не моя кар’єра, я хочу міняти країну, тому сьогодні я звільняюся”, – заявила Марушевська на прес-конференції.

NO COMMENTS