Поліція Одеси перевіряє інфомацію про замінування адмінбудівлі другого суду

Фахівці-вибухотехніки та кінологи Одеського ГУНП перевіряють на наявність вибухівки адмінбудівлю Апеляційного суду, про замінування якої повідомив поліції невідомий абонент. Водночас оперативники Малиновського відділу поліції міста розпочали пошуки зловмисника, що надав хибну інформацію правоохоронцям про "мінування" будівлі суду цього району.

Фото: з відкритих джерел

Фахівці-вибухотехніки та кінологи Одеського ГУНП перевіряють на наявність вибухівки адмінбудівлю Апеляційного суду, про замінування якої повідомив поліції невідомий абонент. Водночас оперативники Малиновського відділу поліції міста розпочали пошуки зловмисника, що надав хибну інформацію правоохоронцям про “мінування” будівлі суду цього району.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одескього главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/375762).

“Сьогодні, о 12 год. 10 хв. до поліцію надійшло повідомлення про те, що заміновано адмінбудівлю Апеляційного суду Одеської області за адресою: Гайдара, 24А. На місце події направлена слідчо-оперативна група, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, вибухотехнічна служба”, зазначили в поліції.

Після здійснення екстреної евакуації персоналу суду та відвідувачів розпочато перевірка багатоповерхової будівлі суду та прилеглої до неї території на наявність вибухових речовин і пристроїв.

Водночас у главку поліції повідомили про завершення перевірки на “мінування” Малиновського райсуду міста: вибухових пристроїв чи речовин не виявлено. Поліцейським довелось евакуювати з адмінбудівлі близько 120 працівників та відвідувачів суду.

Наразі правоохоронці вживають першочергових розшукових заходів щодо встановлення особи, яка надала неправдиві відомості до поліції про мінування райсуду.

NO COMMENTS