Поліція Одеси затримала двох кримінальних “авторитетів” – одного видворено за межі України, іншому “світить” в’язниця

Співробітники поліції Одеси затримали так званого "злодія в законі" на прізвисько "Пучура", що мав намір контролювати "барасеточників". Вирішується питання про примусове видворення за межі України.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники поліції Одеси затримали так званого “злодія в законі” на прізвисько “Пучура”, що мав намір контролювати “барасеточників”. Вирішується питання про примусове видворення за межі України.

Про це повідомив у Factbook очільник Одеського оглавку поліції Дмитро Головін (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001862763558&fref=ts).

“В Одесі знову затримано так званого “злодія в законі” на призвісько “Пучура”, що знаходився у місті нелегально і прибув з наміром контролювати та налагодити злочинну діяльність етнічних груп “барсеточників”, зазначив Головін.
Наразі вирішено питання про його примусове видворення з подальшою забороною в’їзду до України.

“Цікаво, що кримінальний світ не покидає намірів проникнути до нашого міста, але представники злочинного світу, що намагаються тут осісти, стають дедалі молодші за віком. Цей, наприклад, був “коронований” у 25 років”, зауважив очільник поліції.

За словами Головіна, “робота по так званих “авторитетах” в Одесі триває. У понеділок був затриманий у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України такогромадянин на призвісько “Шушарик”, який себе позиціонював як “смотрящий за общаком”. Тільки не зрозуміло, як так склалось, що у “смотрящего” виявились наркотичні засоби, якими він і раніше приторговував час від часу?”

Також у нього вилучено незареєстровану травматичну зброю

“А взагалі-то для заїжджих “авторитетів” у нас завжди знайдеться можливість надати квиток в один кінець – додому. А для місцевих – до тюремної камери”, підсумував генерал Головін.

NO COMMENTS