Поліція Одеси затримала групу активістів, спробували захопити офіс комерційної структури

Співробітники патрульної поліції Одеси запобігли спробі захоплення приміщення однієї з комерційних структур, що розміщена на першому поверху будівлі на Літературній вулиці міста.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники патрульної поліції Одеси запобігли спробі захоплення приміщення однієї з комерційних структур, що розміщена на першому поверху будівлі на Літературній вулиці міста.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook радник радник очільника ГУНП в області Руслан Форостяк (https://www.facebook.com/ruslan.forostyak?fref=ts).

“Сьогодні, близько 11 год., по каналах “102” отримано повідомлення, що одна із “патріотичних” груп намагається заволодіти приміщенням першого поверху по вулиці Літературній. Причому в повідомлені йшлося, що на місці події у декого із хлопців нібито в руках є зброя. Єкіпаж Управлення патрульної поліції, що прибув на місце події, з’ясував, що один із членів “патріотичної” організації заблокувався в приміщенні та погрожує вогнепальною зброєю (рушницею). Його вдалося переконати кинути зброю і вийти з приміщення. Затримано також інших учасників інциденту”, – зазначив Форостяк.

За словами Форостяка, йдеться про спробу захоплення офісу комерційної структури на вул. Літературній.

Між тим, “правоохоронці налаштовані на те, що припиняти подібні спроби: Одеса буде першим містом в Україні, де буде розгорнута потужна протидія бандитській діяльності під прикриттям громадської. Прошу усіх інших ставитись до дій поліції з розумінням: це ні в якому разі не якась узурпація чи поліцейський режим щодо до громадської діяльності. Мова йде тільки про озброєнні парамілітарні групи, що прикриваючись псевдопатріотичною діяльністю здійснюють звичайний рекет”.

За даними деяких ЗМІ, правоохоронці припинили спробу захоплення офісу комерційної організації членами ГО “Україна – це ми”, створеної колишнім співробітником УБОЗ Віталій Голодком.

NO COMMENTS