Поліція знайшла у передмісті Одеси третього втікача із виправної колонії №51

  Співробітники поліції Одеської області затримали у п’ятницю, близько 10 год., третього арештанта із Південної виправної колонії №51, що разом з двома засудженими 17 липня зумів утекти з цього закладу пенітенціарної системи через пролом у стіні. Двох його спільників знайшли і затримали протягом доби.
  Про це повідомляє радник очільника Одеського главку Нацполіції Руслан Форостяк.
  “Особовим складом Усатівського відділення поліції ГУ НП в Одеській області затримано третього втікача з колонії. Близько доби ховався біля кемпінгу на а/м Одеса-Київ. Його два спільника були затримані раніше”, зазначив Форостяк.
  Як повідомлялося, трьох в’язнів колонії, які втекли через отвір у стіні овочесховища
  Три в’язні державної установи “Південна виправна колонія №51” втекли за її межі в ніч на 17 липня, пробивши отвір у стіні овочесховища. Після цього втікачі відсунули захисну огорожу і зістрибнули з паркана на Люстдорфську дорогу Одеси.
  За словами начальника ДУ “Південна виправна колонія №51” Тагіра Ахмедова, “троє засуджених розбили стіну приміщення, де зберігалися овочі, відсунули захисну огорожу, після чого зістрибнули з паркана на Люстдорфську дорогу”.
  Одного з утікачів того ж дня затримали території міського кладовища, іншого – у місті. Слідство встановлює, як саме потрапили в’язні з різних блоків до овочесховища.
  Ахмедов уточнив, що двоє втікачів з виправної колонії відбували терміни покарання за крадіжки, а третій – за згвалтування дитини, терміни їхніх ув’язнень закінчувались у 2020 – 2027 роках.

  NO COMMENTS