Поліція затримала рецидивіста, що вчинив розбійний напад на одеського правоохоронця

Одеські правоохоронці затримали раніше судимого 27-річного мешканця Одещини, що скоїв зухвалий розбійний напад на працівника правоохоронного органу. Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/372858).

Фото: з відкритих джерел

Одеські правоохоронці затримали раніше судимого 27-річного мешканця Одещини, що скоїв зухвалий розбійний напад на працівника правоохоронного органу.
Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/372858).

“Повідомлення про те, що на одній із вулиць Одеси скоєно розбійний напад на співробітника правоохоронного органу, надійшло до Портофранківського відділення поліції міста. Слідчо-оперативна група, діючи в рамках досудового розслідування за ознаками ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, встановила місцезнаходження одного з трьох злочинців і затримала його. Нападником виявився раніше судимий 27-річний мешканець Одещини, причетний до низки аналогічних злочинів”, – зазначили в поліції.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання у останнього виявлено речові докази, пов’язані з розбійним нападом.

При подальшому досудовому розслідуванні встановлена причетність до цього кримінального правопорушення ще двох громадян сусідньої держави, яких теж затримали співробітники поліції за вчинення аналогічних злочинів на території облцентра.

NO COMMENTS