Поліція затримала рекордну партію контрафактних сигарет, яку видавали за “поштове” відправлення

Співробітники Любашівського відділу поліції затримали на автомагістралі "Київ-Одеса" фуру з вантажем контрафактних сигарет на суму понад 4 мільйони гривень, який відправники оформили у вигляді "поштового" відправлення.

Співробітники Любашівського відділу поліції затримали на автомагістралі “Київ-Одеса” фуру з вантажем контрафактних сигарет на суму понад 4 мільйони гривень, який відправники оформили у вигляді “поштового” відправлення.

Про це у четвер повідомили Одесінформу в відділі комунікацій ГУПН в Одеській області.
“Правоохоронці зупинили на 311-у кілометрі автодороги “Київ-Одеса” за порушення правил дорожнього руху великогабаритний автомобіль “MAN” під керуванням мешканцям Закарпатської області, повідомляють в ГУНП. Згідно з супровідними документами на вантаж, водій перевозив “пошту” однієї з фірм. У поліцейських виникли сумніви у достовірності документів, і вони викликали слідчо-оперативну групу”, – зазначили в поліції.

Після огляду вантажу представники податкової та прикордонної служб вилучили 255 коробів (204 тисячі пачок) сигарет без марок акцизного збору України. Вартість тютюнової продукції оцінено у 4 мільйони 79 тисяч гривень.

NO COMMENTS