Поліцейські затримали в Одесі злочинну групу, що чинила розбійні напади

Працівники Управління карного розшуку та Відділу швидкого реагування ГУНП в Одеській області затримали злочинну групу в складі чотирьох осіб, які вчиняли нічні розбійні напади на оселі громадян. Зловмисників затримали при в'їзді до Одеси, куди вони поверталися з Рівненської області після пограбування родини з п'ятьма малолітніми дітьми, повідомили в відділі комунікацій Одеського облУВС.

Фото: з відкритих джерел

Працівники Управління карного розшуку та Відділу швидкого реагування ГУНП в Одеській області затримали злочинну групу в складі чотирьох осіб, які вчиняли нічні розбійні напади на оселі громадян. Зловмисників затримали при в’їзді до Одеси, куди вони поверталися з Рівненської області після пограбування родини з п’ятьма малолітніми дітьми, повідомили в відділі комунікацій Одеського облУВС.

“Уночі четверо осіб в масках розбили вікно і проникли до одного з будинків, в якому проживала родина з малолітніми дітьми. Зловмисники зав’язали руки та ноги хомутами та скотчем п’ятьом малолітнім дітям, які відпочивали в окремих кімнатах від батьків, а потім надягнули наручники господарю та замотали руки скотчем дружині. Від господарів вимагали гроші, жінка вказала нападникам, де зберігали їх. Однак один з розбійників вистрелив їй з пістолета в ногу, щоб остання вказала, де знаходиться решта грошей – загальною сумою близько 20 тисяч доларів. Забравши їх, зловмисники зникли”, уточнили в поліції.

Співробітникам поліції вдалося встановити, що зловмисники пересувались на автомобілі «Dacia-Logan» червоного кольору. При в’їзді до Одеси правопорушників було затримано. Розпочато розслідування за ознаками ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS