Поблизу Подільська Одеської області чоловік кинувся під колеса потяга

Мешканець Одеської області загинув під колесами в районі Косянского переїзду поряд з райцентром Подільськ (колишній Котовськ). Про це у четвер повідомили Одесінформу в відділі комунікацій Одеського облУВС. "11 травня на залізничному переїзді міста Подільск машиніст потяга застосував екстрене гальмування з метою уникнення наїзду на людину, що кинулась під колеса потяга. Однак уникнути наїзду не вдалося - від отриманих тяжких тілесних ушкоджень 64-річний чоловік загинув. Місцеві правоохоронці, що прибули на місце події, ведуть розслідування, щоб установити: це було самовбиство чи нещасний випадок,"- зазначила старший інспектор відділу комунікацій Анастасія Сіра.

Фото: з відкритих джерел

Мешканець Одеської області загинув під колесами в районі Косянского переїзду поряд з райцентром Подільськ (колишній Котовськ).

Про це у четвер повідомили Одесінформу в відділі комунікацій Одеського облУВС.

“11 травня на залізничному переїзді міста Подільск машиніст потяга застосував екстрене гальмування з метою уникнення наїзду на людину, що кинулась під колеса потяга. Однак уникнути наїзду не вдалося – від отриманих тяжких тілесних ушкоджень 64-річний чоловік загинув. Місцеві правоохоронці, що прибули на місце події, ведуть розслідування, щоб установити: це було самовбиство чи нещасний випадок,”- зазначила старший інспектор відділу комунікацій Анастасія Сіра.

За фактом смертельного травмування чоловіка розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, триває опитування свідків трагедії.

Варто зауважити, що на одному з місцевих паблік одна з очевидців повідомила, що загиблий чоловік “після операції на рак не захотів бути тягарем для своїх родичів… і знайшов такий спосіб. Сама бачила, як усе відбулося. Він ніби й не стрибнув під поїзд – його повітрям віднесло під колеса…”.

NO COMMENTS