Поблизу Одеси розпочалося спільне командно-штабне навчання “Шторм – 2018”

  Спільне командно-штабне навчання “Шторм – 2018”, в якому беруть участь підрозділи ВМС ЗС України та інші військові формування, розпочалось 28 серпня поблизу Одеси.
  Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил ЗС України .
  “До спільного навчання під керівництвом Генерального штабу ЗС України, окрім українських ВМС, залучені підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та Державної служби спеціального транспорту МО України”, зазначили військові моряки.
  “Навчання з управління визначеним комплектом військ під час відбиття збройної агресії з морського напрямку проводиться з метою удосконалення практичних навичок командного складу в ході прийняття рішення під час відпрацювання завдань за вказаною тематикою. Важливим елементом є також досягнення взаємосумісності з іншими органами управління”, цитує прес-служба командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря Воронченка.
  Захід відпрацьовується у два етапи – управління військами (силами) під час протиповітряної оборони і стабілізаційних дій та в ході оборони Чорноморського узбережжя.
  Підрозділи, що беруть участь у командно-штабному навчанні, здійснюють ведення стабілізаційних дій, відбиття повітряного нападу противника, перегрупування військ, підготовку районів до виконання завдань та здійснення протипідводно-диверсійної оборони та боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника. Наразі проведено перебазування підрозділів морської авіації на польовий аеродром та поповнення усіх видів боєприпасів підрозділами забезпечення.
  Керівник виду ЗС України адмірал Воронченко також зазначив, що найближчим часом планується збільшення корабельного угрупування, морської піхоти та артилерії на Азовському напрямку для надійного захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в акваторії Азовського моря.

  NO COMMENTS