Перед одеським судом постануть чиновники Мінюсту, що вимагали 50-відсоткові “відкати”

Військова прокуратура Південного регіону України завершила досудове розслідування і скерувала до Приморського райсуду Одеси обвинувальний акт щодо корумпованих службовців Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції, які вимагали “відкати” від підприємців-постачальників продовольства до виправних закладів.
Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України (https://vppdr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=221901).
“На розгляд Приморського райсуду Одеси передано обвинувальний акт щодо службових осіб Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації, які були затримані правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 18 тисяч гривень”, зазначили в прокуратурі.
Досудовим слідством установлено, що за укладання договорів на поставку продуктів харчування до виправних закладів Одеської області очільник управління матеріально-технічного забезпечення та головний спеціаліст відділу речового та продовольчого забезпечення цього управління Міністерства юстиції вимагали від громадянина 50% від чистого прибутку з кожного договору.
Враховуючи здобуті в ході здійснення досудового розслідування докази, які в повній мірі доводять вину посадовців, їм було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. За інкримінований злочин арештантам загрожує до 10 років позбавлення волі.

NO COMMENTS