Перед одеським судом постане збувач наркотиків в особливо великих обсягах

Прокуратура Одеської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно збувача наркотиків та психотропу, за ознаками ч. 3 ст. 305 (незаконне переміщення предметів із приховуванням від митного контролю) та ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання чи пересилання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснювали слідчі УСБУ в Одеській області.

Фото: з відкритих джерел

Прокуратура Одеської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно збувача наркотиків та психотропу, за ознаками ч. 3 ст. 305 (незаконне  переміщення  предметів  із  приховуванням  від митного контролю) та ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання чи пересилання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснювали слідчі УСБУ в Одеській області.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=201945).

“Чоловіка обвинувачують у контрабанді психотропної речовини та незаконному придбанні й зберіганні з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах. Досудовим розслідуванням установлено, що протягом 2013-2016 років підозрюваний збував наркотики у різних районах Одеси шляхом закладок. Так, під час обшуку за його місцем проживання правоохоронці виявили понад 560 грамів небезпечних психотропних та наркотичних речовин, у тому числі  канабіс, амфетамін, піровалерон тощо”, зазначили в прокуратурі.

Крім того, у вересні 2016 року обвинувачений незаконно придбав з Китайської Народної Республіки майже 680 грамів особливо небезпечного психотропу, який отримав поштовим відправленням.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Київського райсуду Одеси для розгляду по суті.

NO COMMENTS