Перед одеським судом постане за квартирні оборудки екс-правоохоронець

  Прокуратура Одещини скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього слідчого МВС, підозрюваного у квартирних оборудках. Зокрема, він разом зі спільниками шляхом обману і підроблення правовстановлюючих документів заволодів чужою квартирою.
  Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=222172).
  “Слідчі облпрокуратури завершили розслідування діянь колишнього співробітника МВС, причетного до квартирних оборудок. Встарновлено, зокрема, що він у змові зі знайомими громадянами заволодів шляхом обману та підробленню правовстановлюючих документів чужою квартирою. При цьому для реалізації злочинного наміру слідчий скористався службовим становищем положенням. Суд обрав стосовно нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”, зазначили в прокуратурі.
  Екс-правоохоронцю інкримінують вчинення шахрайських дій в особливо великих розмірах, підроблення документів та зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 364) Кримінального кодексу України.
  Стосовно спільниці обвинуваченого, що визнала свою провину у вчиненні шахрайських дій та підробленні документів, суд уже виніс обвинувальний вирок.

  NO COMMENTS