Оркестр військових моряків привітав ветерана війни в його будинку

Незвичну акцію, приурочену до Дня перемоги, провели 9 травня військові музиканти Військово-морських сил Збройних Сил України - оркестранти вирішили вдома привітати 96-річного полковника у відставці.

Фото: з відкритих джерел

Незвичну акцію, приурочену до Дня перемоги, провели 9 травня військові музиканти Військово-морських сил Збройних Сил України – оркестранти вирішили вдома привітати 96-річного полковника у відставці.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗСУ (https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/?hc_ref=NEWSFEED).

“Сьогодні, 9 травня, військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України по-особливому, душевно привітали з Днем перемоги у Другій світовій війні полковника у відставці Івана Кулібабу, який зустрів війну 22 червня під час служби на Чорноморському флоті у місті Керч. Івану Трохимовичу йде 97-й рік, і за станом здоров’я він не зміг взяти участь у загальноміських урочистих заходах, тому військові моряки вирішили привітати його безпосередньо вдома. Офіцери виконали під балконом будинку, де він проживає, мелодії пісень воєнних років, після чого особисто зайшли привітати ветерана зі святом Перемоги”, зазначили військові моряки.

“Ми давно й добре знайомі з Іваном Трохимовичем, і розрахунок був на те, що ветеран, який зараз не зовсім добре почувається, почує гру військового оркестру і з’явиться на балконі. Ветеран-морпіх почув нас, вийшов, а пізніше дозволив зайти в квартиру і привітатися, – цитує прес-служба МВС члена громадської організації “Ветерани Військово-Морських Сил України” полковника запасу Олега Найду.

Військові моряки – від вихованця Військово-морського ліцею до контр-адмірала – та волонтер Олександр Сивак завітали до уславленого фронтовика не з пустими руками. Крім того, т. в. обов’язки командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов подякував ветерану за здобутий у горнилі війни мир на нашій землі, побажав доброго здоров’я і довгих років життя.

Коли полковник у відставці Кулібаба ще раз вийшов на балкон, то знизу ветерану разом з військовими аплодував вже практично весь двір. Аплодисменти і слова «молодці!», «дякуємо!» дісталися від сусідів Івана Трохимовича і духовому оркестру.

NO COMMENTS