Організатори Одеського кінофестивалю оголосили склад журі Національної конкурсної програми

  Організатори 9-го Одеського кінофестивалю, що відбудеться 13 до 21 липня цього року, оголосили склад журі Національної конкурсної програми – кінострічки оцінюватимуть четверо відомих діячів кінематографії.
  Про це повідомляє прес-служба ОМКФ (https://oiff.com.ua/festival/news/jury-of-national-competition-program-at-oiff-2018.html).
  “Цього року роботи українських кінематографістів оцінюватимуть акторка Катерина Молчанова (Україна), кінорежисер і сценарист Леван Когуашвілі (Грузія), куратор Berlinale Co-production Market і Connecting Cottbus Мартіна Блайз (Німеччина) та продюсер Маріанна Слот (Франція)”, зазначили в прес-службі.
  Організатори ОМКФ нагадали, що Катерина Молчанова є членом Української кіноакадемії, українська актриса виконала головні ролі у стрічках «Моя русалка, моя Лореляй» (Нана Джорджадзе) і «Моя бабуся Фанні Каплан» (Олена Дем’яненко), номінантка на Першу Національну кінопремію «Золота Дзиґа».
  Грузинський режисер та сценарист Леван Когуашвілі у 2010 році дебютував у повнометражному ігровому кіно зі стрічкою «Дні вулиць» («Прогульники»), який був представлений у конкурсній програмі 39-го Міжнародного кінофестивалю у Роттердамі. Фільм здобув головний приз на 10-у кінофестивалі східноєвропейського кіно у Вісбадені GoEast, а на 14-у – Когуашвілі став володарем приза як найкращий режисер за свою другу повнометражну стрічку «Побачення наосліп».
  Мартіна Блайз – консультант та куратор Berlinale Co-production Market і Connecting Cottbus. З 2001 року працює на Берлінському міжнародному кінофестивалі та є однією із засновниць Berlinale Co-production Market. На 7-му Одеському кінофестивалі Мартіна Блайз виступила тьютором на професійній секції Film Industry Office, а також провела тренінг для учасників пітчингу.
  Французька продюсер данського походження Маріанна Слот є членом Європейської кіноакадемії та Спілки незалежних продюсерів.
  Як повідомлялося, на ОМКФ-2018 покажуть фільми, присвячені 100-річчю від дня народження шведського режисера Інгмара Бергмана. Зокрема, відбудеться демонстрація кінострічок “Персона” Інгмара Бергмана та “Інгмар Бергман: Інтермеццо” Гуннара Бергдала.

  NO COMMENTS