Одеські рятувальники ліквідували пожежу в ангарі колишнього заводу “Центролитво”

Рятувальники Одеського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій упродовж півтори години локалізували й ліквідували горіння шин від вантажних автомобілів на 150 метрах одного з ангарів колишнього заводу "Центролитво". Жертв і постраждалих немає.

Фото: з відкритих джерел

Рятувальники Одеського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій упродовж півтори години локалізували й ліквідували горіння шин від вантажних автомобілів на 150 метрах одного з ангарів колишнього заводу “Центролитво”. Жертв і постраждалих немає.

Про це повідомляє прес-служба облуправління ДСНС (http://odesa.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/11027.html).
“О 10 го. 29 хв. четверга до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про велику пожежу й задимлення в ангарі 20-у кілометрі Старокиївського шосе. Через 10 хв. на місце події прибуло перше пожежно-рятувальне відділення, яке встановило, що в складському приміщенні відкритим полум’ям горять шини від вантажних автомобілів на загальній площі 150 кв. меттрів. Об 11 год. вогнеборці локалізували пожежу, а о 12 год. її повністю ліквідували. Причина загоряння шин встановлюється”, зазначили рятувальники.

Причини загоряння шин на території нефункціонуючого підприємства встановлюються.
До ліквідації пожежі залучалися 8 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС України в Одеській області.

NO COMMENTS