Одеські правоохоронці проводять обшуки у п’яти містах України у рамках розслідування кримінальної справи щодо розкрадання нафтопродуктів службовцями та засновниками ДП “Укртранснафтопродукт”.

Про це в п’ятницю повідомили Одесінформу в прес-службі прокуратури Одеської області.
Аваков1“Слідчі Одеського облуправління поліції проводять обшуки в офісах, за місцем мешкання колишніх, діючих керівників та засновників ДП «Укртранснафтопродукт» і чотирьох підприємств у Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві та Херсоні. Крім того у банківських установах Києва вилучається документація щодо руху коштів від реалізації нафтопродуктів, які вилучили у рамках кримінального провадження за підозрою громадянина К. та інших осіб у фіктивному підприємстві та ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах”, – зазначили в прокуратурі.

За клопотанням прокуратури накладено арешт більш як аваков2на 100 мільйонів гривень від реалізації нафтопродуктів, що перебувають на рахунку у приватному банку. Відповідно до ухвали суду, ці кошти належить переказати на державний рахунок.

Триває досудове розслідується за ознаками ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах або організованою групою шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами розкрадання нафтопродуктів службовцями ДП «Укртранснафтопродукт» під час зміни місця зберігання та подальшої реалізації.

Нагадаємо, правоохоронці розпочали досудове розслідування, згідно з ухвалою Приморського райсуду Одеси, в лютому поточного року. З урахуванням того, що суд раніше зобов’язав передати рухоме майно Одеського нафтопереробного заводу, а також об’єкти, що належать ТОВ “Енергія і газ Україна”, на зберігання й оперативне управління державі в особі ДП “Укртранснафтопродукт”.

Свою ухвалу суд мотивував тим, що Одеський НПЗ не може забезпечити належні умови зберігання майна, на яке накладено арешт, а також з метою забезпечення відповідного технологічного стану.

NO COMMENTS