Одеські правоохоронці припинили незаконну розробку кар’єру з видобування каменю-вапняку

Співробітники Одеської облпрокуратури, УСБУ та Слідчого управління ГУ НП в Одеській області здійснили санкціоновані обшуки й припинили розробку в промислових масштабах каменю-вапняку на території Роздільнянського району.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Одеської облпрокуратури, УСБУ та Слідчого управління  ГУ НП в Одеській області здійснили санкціоновані обшуки й припинили розробку в промислових масштабах каменю-вапняку на території Роздільнянського району.

Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=197451).

“Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) Кримінального кодексу України. Під час санкціонованих обшуків правоохоронців на земельних ділянках у Роздільнянському районі виявлено й вилучено близько 2 тисяч одиниць незаконно видобутого каменю-вапняку, а також спеціальне обладнання (каменерізи)”, зазначили в прокуратурі.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомлялося, прокуратура підтримувала в суді державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно підприємця, якого визнано винним у незаконному видобуванні вапняку у цьому ж районі.

NO COMMENTS