Одеські правоохоронці перевіряють інформацію про замінування будівлі Одеської облради

Адмінбудівлю №2 Одеської обласної ради на вулиці Канатній очепили правоохоронці, що упродовж декількох годин перевіряють надану невідомим абонентом інформацію про її замінування.

Фото: з відкритих джерел

Адмінбудівлю №2 Одеської обласної ради на вулиці Канатній очепили правоохоронці, що упродовж декількох годин перевіряють надану невідомим абонентом інформацію про її замінування.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/366149).

“О 13 год.18 хв. на спецлінію “102” надійшло повідомлення про те, що будівлю №83 по вулиці Канатній заміновано. На місце події направлено слідчо-оперативну групу, експертів вибухотехнічного відділу, кінологів та працівників служби з надзвичайних ситуацій. Людей було евайовано”, зазначили в поліції.

Варто зазначити, що саме 17 лютого у цій адмінбудівлі мала відбутися позачергова сесія Затокської селищної ради VІІ скликання. Однак сесія була зірвана через повідомлення про замінування. Група депутатів – ініціаторів проведення виїзної сесії на чолі з Галиною Барановською мотивували проведення сесії не в Затоці Білгород-Дністровського району, а в приміщенні облради тим, що прагнуть в такий спосіб “уникнення порушення громадського порядку з боку третіх осіб, які можуть блокувати роботу Затокської селищної ради”.

На порядку денному значилось питання про вибори і затвердження нового секретаря селищної ради, його першого заступника, начальника юридичного відділу та управління справами селищної ради. Також депутатський корпус планував визнати недійсними раніше виготовлені печатки і штампи Затокської селищної ради.

Між тим, чинна секретар селищної ради Наталя Вернигора оприлюднила заяву про те, що запланована виїзна “сесія є абсолютно незаконною, оскільки, згідно із законом, збирати сесії уповноважений секретар і селищний голова”.

Оскільки голова Затоки Василь Звягінцев рішенням суду відсторонений від посади, а виконувачкою обов’язків голови є Вернигора, то лише вона, згідно з процедурою, може ініціювати проведення сесій. За останні півтора місяці було кілька спроб зібрати сесію, але частина депутатів, які підписали рішення про збір в Одесі, на неї не з’являлись.

“Мета цієї псевдосесіі – нахабне захоплення влади для продовження земельних махінацій, підготовка до літнього сезону, а точніше – продажу торгових точок», – вважає Вернигора.

NO COMMENTS