Одеські правоохоронці нейтралізували банду грабіжників, серед яких був і адвокат

Стійку злочинну групу, що вже скоїла низку тяжких злочинів і готувала ще один розбійний напад, затримали співробітники Приморського відділу поліції Одеси. Про це керівник Слідчого управління ГУНП в Одеській області Сергій Шайхет повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100005813858099&fref=ts).

Фото: з відкритих джерел

Стійку злочинну групу, що вже скоїла низку тяжких злочинів і готувала ще один розбійний напад, затримали співробітники Приморського відділу поліції Одеси.
Про це керівник Слідчого управління ГУНП в Одеській області Сергій Шайхет повідомив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100005813858099&fref=ts).

“Співробітники Приморського відділу поліції затримали шістьох одеситів, які готувалися до збройного розбійного нападу. Серед зловмисників виявився чинний адвокат. Раніше учасники банди вже вчинили низку тяжких злочинів”, зазначив Шайхет.

Діючи за злочинною схемою, уточнив керівник Слідчого управління, “викриті зловмисники підшукали для нападу пункт обміну іноземних валют. Під час спостереження за ним визначили об’єкт розбійного нападу, яким виявився громадянин, який міняв валюту. Але при скоєнні нападу на останнього були затримані”.

При обшуку у зловмисників вилучено зброю, гранати і наркотики.
Наразі члени банди перебувають в ізоляторі тимчасового утримання для затриманих ГУНП, за інкримінований злочин їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

NO COMMENTS