Одеські правоохоронці зупинили поставку партії контрабандного товару, обіг якого обмежено в Україні

Працівники Управління захисту економіки Одеського облУВС, облпрокуратури та ДФСУ викрили контрабандний канал поставки великої партії ліквідного товару, обіг якого обмежено або заборонено в Україні.

Працівники Управління захисту економіки Одеського облУВС, облпрокуратури та ДФСУ викрили контрабандний канал поставки великої партії ліквідного товару, обіг якого обмежено або заборонено в Україні.

Про це у вівторок повідомили Одесінформу в відділі комунікацій Одескього облуправління Національної поліції України.

“Напередодні поліція отримала інформацію про те, що з Туреччини до Іллічівського порту має прибути на борту порома автомобіль “Mercedes-Benz Actros” із причепом, завантаженим товаром, що не відповідає заявленим до митних органів документам. У кузові та причепі перевізник транспортував, згідно з документами, труби й фітинги, а наcправді перевозив іншу продукцію, обіг якої в Україні обмежено або заборонено. Причому вантаж направлявся для подальшого розмитнення на митного посту “Шостка” Сумської області”, – зазначили в поліції.

Правоохоронці відстежили рух автомобіля і встановили, що він зупинився на декілька днів у Любашівському районі Одеської області, не доставивши вантаж до Сумської області. При санкціонованому обшуку транспортного засобу було встановлено, що він перевозив дорогу тканину, взуття, жіночий одяг та фурнітуру для одягу. Хоча на митному посту «Шостка» таки здійснили розмитнення товару, нібито доставлено туди автомобілем “Mercedes-Benz Actros”. Загальна сума збитків, заподіяних державі, склала не менше півтора мільйона гривень.

За цим фактом слідчий прокуратури Одеської області відкрив кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Особам, причетним до незаконної оборудки загрожує позбавлення волі терміном від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади, йдеться в повідомленні.

NO COMMENTS