Одеські правоохоронці знешкодили групу викрадачів автомобілів – вилучено 8 іномарок

  Співробітники поліції та прокуратури Одеси здійснили успішну операцію, під час якої ліквідовано злочинну групу викрадачів елітних автомобілів. Трьом із зловмисників пред’явлено підозру, вилучено у затриманих 8 автомобілів, 60 мобільних телефонів і банківських карток, 39 SIM-карток тощо.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури.
  “У рамках кримінального провадження за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами, яке здійснює Одеська місцева прокуратура №3, правоохоронці вийшли на слід і затримали групу викрадачів елітних іномарок, зокрема, марок Toyota і Lexus. Слідчо-оперативні заходи проводили на території Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Херсонської областей в ході, яких було задіяно понад 200 правоохоронців. Вдалося виявити 8 автомобілів, що були у розшуку, під арештом чи належали фігурантам злочинної групи, трьох із яких затримано”, зазначили в поліції.
  Серед вилученого також ноутбуки, 60 мобільних телефонів і банківських карток, понад 50 тис доларів, 39 SIM-карток, рушниця «Сайга», комплекти номерних знаків, блоки для запалювання авто, ксерокопії документів на автомобілі та паспортні дані багатьох громадян.
  Двом уродженцям Одеси та уродженцю Дніпра правоохоронці інкримінують незаконне заволодіння транспортними засобами, знищення, підробка та заміна номерів вузлів та агрегатів автомоблів, а також у підроблення документів, печаток і штампів. Прокуратура готує клопотання до суду про обрання фігурантам злочинів запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою.
  До спільної операції, в ході якої виявлено 8 автомобілів і викрадення трьох відвернуто, були залучені cпецпідрозділ «Альфа» Одескього УСБУ, співробітники п’яти управлінь внутрішньої безпеки, оперативно-розшукового управління і регіонального центру оперативно-технічних заходів Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

  NO COMMENTS