Одеські правоохоронці затримали ще двох корумпованих чиновників

Співробітники Одеського облуправління СБУ та облпрокуратури затримали при одержанні хабарів у великих розмірах ще двох чиновників - заступник керівників управління ГУ ДФСУ в області та відділу Держпродспоживслужби.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Одеського облуправління СБУ та облпрокуратури затримали при одержанні хабарів у великих розмірах ще двох чиновників – заступник керівників управління ГУ ДФСУ в області та відділу Держпродспоживслужби.

Про це повідомили Одесінформу в прес-службі Одеської облпрокуратури.

“Встановлено, зокрема, що заступник начальника облуправління Державної фіскальної служби України отримав 1 тисячу доларів від директора підприємства за безперешкодне складання актів взаємозвірки про відсутність податкової заборгованості перед держбюджетом. А керівника відділу Держпродспоживслужби підозрюють у неправомірній винагороді в розмірі 10 тисяч гривень за надання позитивного висновку про стан води в свердловині”, – зазначили в прокуратурі.

За клопотанням прокуратури затриманих відсторонено від посад, розпочато кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв Одесінформ, ще чотирьох корумпованих одеських чиновників та посередника співробітники Одеського УСБУ та облпрокуратури спіймали 9-10 вересня на хабарах обсягом від 5 до 21 тисячі гривень. Усім затриманим повідомлено про підозри в хабарництві.

NO COMMENTS