Одеські правоохоронці затримали безхатька, який у четвер “замінував” вокзал

Співробітники Приморського відділу поліції Одеси за "гарячим" слідом затримали правопорушника, що передав у четвер до чергової частини поліції завідомо неправдиве повідомлення про закладену бомбу на території залізничного вокзалу "Одеса-Головна". З вокзалу через повідомлення про мінування довелося евакуювати 2 тисячі 500 працівників і пасажирів.

Джерело: http://thecity.com.ua/

Співробітники Приморського відділу поліції Одеси за “гарячим” слідом затримали правопорушника, що передав у четвер до чергової частини поліції завідомо неправдиве повідомлення про закладену бомбу на території залізничного вокзалу “Одеса-Головна”. З вокзалу через повідомлення про мінування довелося евакуювати 2 тисячі 500 працівників і пасажирів.
Про це повідомили Одесінформу в відділі комунікацій Одеського облУВС.
“Співробітники поліції затримали правопорушника на Олександрівському проспекті, “вирахувавши” його під час перегляду записів з камер зовнішнього спостереження, а додатковим доказом стали відбитки пальців, зняті з клавіатури телефону”, – зазначили в поліції.
Підозрюваний – особа без певного місця проживання. Повідомити про мінування вокзалу він вирішив для власної розваги, а дзвінок здійснив з телефона-автомата. Тепер йому загрожує позбавлення волі терміном до трьох років.

NO COMMENTS