Одеські поліцейські затримали на хабарі очільника Державної виконавчої служби

Співробітники Слідчого управління, Управління захисту економіки Одеського облУВС т прокуратури Одеської області затримали на хабарі в особливо великих розмірах очільника Біляївського міжрайонного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Про це повідомила Одесінформу представник прес-служби облпрокуратури Наталя Хорунжа.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Слідчого управління, Управління захисту економіки Одеського облУВС т прокуратури Одеської області затримали на хабарі в особливо великих розмірах очільника Біляївського міжрайонного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.
Про це повідомила Одесінформу представник прес-служби облпрокуратури Наталя Хорунжа.

“При одержанні неправомірної вигоди співробітники поліції та прокуратури затримали начальника відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області. Він вимагав і отримав від представника банку 300 доларів за зняття арешту з будинку”, – зазначила Хорунжа.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України триває.

NO COMMENTS