Одеські податківці ліквідували незаконний автозаправний газовий комплекс

Співробітники податкової міліції ГУ ДФСУ в Одеській області припинили роботу газового АЗК, який працював без відповідних дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба ДФСУ (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/operativni-novini/295528.html).

Фото: з відкритих джерел

Співробітники податкової міліції ГУ ДФСУ в Одеській області припинили роботу газового АЗК, який працював без відповідних дозвільних документів.
Про це повідомляє прес-служба ДФСУ (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/operativni-novini/295528.html).

“У рамках операції “Акциз-2017″ співробітники податкової міліції ГУ ДФСУ в Одеській області перевірили автозаправний газовий комплекс, що здійснював реалізацію автомобільного зрідженого газу. Встановлено, що АЗК належить приватному підприємству та реалізував павлино-мастильні матеріал без відповідних дозвільних документів”, зазначили податківці.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей обсягом 970 тисяч гривень, у тому числі 2 тисячі 500 літрів зрідженого газу на суму 30 тисяч гривень, автомобіль вартістю 450 тисяч гривень та обладнання (автозаправний модуль і цистерну для зберігання скрапленого газу) на загальну суму 490 тисяч гривень.

Як уточнили в ДФСУ, стосовно особи, що реалізовувала пальне, складено протокол про адміністративне правопорушення за озрнаками ч.1 ст. 164 КУпАП. Вилучені товарно-матеріальні цінності наразі перебувають на відповідальному зберіганні.

NO COMMENTS