Одеські митники запобігли контрабанді 7 тисяч пачок тютюнових стіків до пристрою IQOS

  Співробітники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС запобігли спробі незаконного переміщення в Україну близько 7 тисяч пачок тютюнових стіків до пристрою IQOS (електронний пристрій для нагрівання тютюну від компанії Philip Morris International, що дає змогу колишнім курцям вдихати пару замість диму від горіння тютюну – ред).
  Про це повідомила кореспонденту Укрінформу речниця Одеської митниці Олена Гусєва.
  “Тютюнові вироби у вигляді стіків до пристрою IQOS контрабандист намагався перемістити у спеціальному сховищі вантажного автомобіля Renault через поромну переправу в порту Чорноморськ. Однак при проходженні митних формальностей на прихований вантаж зреагувала службова собака Меджик”, -зазначила Гусєва.
  За результатами сканування автомобіля з вантажем “технічний вуглець” з’ясовано, що в технологічних порожнинах підлоги причепу є нехарактерні вкладення. Після демонтажу задньої планки підлоги причепу виявлено у спеціально обладнаному сховищі тютюнові стіки до пристрою IQOS у кількості 6 тисяч 965 пачок.
  За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Ринкова вартість вилучених виробів становить близько 265 тисяч гривень.
  Матеріали, пов’язані з правопорушенням, передано до правоохоронних органів.

  NO COMMENTS