Одеські депутати перенесли 6 сесію міськради з 27 квітня на 18 травня

6 сесія Одеської міськради 7 скликання у середу, 27 квітня, як було раніше заплановано, не відбудеться - пленарне засідання депутати перенесли на 18 травня.

6 сесія Одеської міськради 7 скликання у середу, 27 квітня, як було раніше заплановано, не відбудеться – пленарне засідання депутати перенесли на 18 травня.

Про це повідомила кореспонденту Одесінформу керівник прес-служби міськради Наталія Мальцева.

“Відкладення терміну проведення сесії пов’язане з неможливістю розгляду й ухвалення депутатами рішень щодо низки проектів рішень міськради з земельних питань, раніше внесених до порядку денного 6-ї сесії. Оскільки в одному із столичних судів зараз розглядається спірна справа з земельних взаємовідносин, а саме: суд скасував нормативну грошову оцінку землі, і міськрада подала касаційну скаргу”, – зазначила Мальцева.

“Поки суд не ухвалить рішення, міськрада не буде обговорювати й приймати рішення щодо нормативно-грошової оцінки землі. Таке рішення депутати ухвалили 25 квітня”, додала прес-секретар.

Мальцева також спростувала недостовірну інформацію, поширену деякими ЗМІ, про відбуття за межі країни мера Одеси Геннадія Труханова. “Це недостовірна інформація”, сказала вона.

Втім, учасники акції протесту на Думській площі, що продовжують вимагати відставки мера Труханова через подвійне громадянство та участь через афільованих осіб у створенні офшорних компаній, дотримуються іншої думки щодо причин відкладення сесії. Вони стверджують, що сесію перенесли через можливе загострення ситуації в місті напередодні травневих свят.

NO COMMENTS