Одеські будівельники розпочали реконструкцію будівлі під казарму для моряків ВМС

Сьогодні, 27 лютого, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ України Ігор Воронченко здійснив інспекцію реконструкції 6-поверхової будівлі в Газовому провулку Одеси під казарму поліпшеного типу для військовослужбовців ВМС, що несуть службу за контрактом.

Фото: з відкритих джерел

Сьогодні, 27 лютого, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ України Ігор Воронченко здійснив інспекцію реконструкції 6-поверхової будівлі в Газовому провулку Одеси під казарму поліпшеного типу для військовослужбовців ВМС, що несуть службу за контрактом.

Про це повідомляє прес-центр ВМС ЗСУ України (https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/?hc_ref=NEWSFEED).

“У Газовому провулку Одеси, неподалік місця базування кораблів, катерів і суден ВМС ЗСУУкраїни, розпочалася реконструкція будівлі під спеціально пристосовану казарму поліпшеного типу для розміщення військовослужбовців військової служби за контрактом. Наявність такої казарми суттєво покращить ситуацію із забезпеченням житлом військовослужбовців плавскладу. Керівник виду Збройних Сил України безпосередньо на місці перевірив хід проведення монтажних робіт”, зазначили в ВМС.

Згідно з проектом реконструкції, розробленим Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України, передбачено проведення демонтажних, внутрішніх будівельних робіт, заміни зовнішніх комунальних мереж, монтаж сучасного ліфтового обладнання та благоустрій.

Як доповів командувачу ВМС директор представництва ТОВ “Ріст” Василь Кіш, після демонтажних робіт, на які відводиться не більше двох місяців, будемо вести внутрішні будівельні роботи з тим розрахунком, щоб до жовтня поточного року повністю їх завершити і здати об’єкт робочій комісії.

“Проектом передбачено також утеплення будівлі, – додав Кіш. – Ще до настання опалювального сезону фірма “Ріст” перевірить функціонування системи опалення”.

Як повідомлялося, у реконструйованому 6-поверховому будинку в Газовому провулку Одеси розмістяться 540 військовослужбовців плавскладу ВМС- в основному неодружені моряки-контрактники.Будівальникам належить замінити зовнішні комунальні мережі, здійснити ремонт ліфтового обладнання та благоустрій. У кімнатах, розрахованих на проживання 3 моряків, функціонуватиме система кондиціювання повітря, кухні та санітарні вузли, планується також обладнати на кожному поверху кімнати психологічного розвантаження.

За словами командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка, “ремонтно-відновлювальні роботи здійснюються також в інших у будівлях військових містечок, завдяки чому вирішується проблема забезпечення житлом військовослужбовців та членів їхніх сімей”.

NO COMMENTS