Одеську облраду пікетують учасники акцію “Добровольцям – заслужене визнання”

Близько півсотні учасників добровольчих батальйонів, що прибули з зони АТО і перебувають у відпустках, пікетують у п'ятницю 6-у сесію Одеської облради 7 скликання, закликаючи депутатів підтримати легітимізацію добровольчого руху та визнання воїнів-добровольців учасниками АТО і бойових дій.

Фото: В.Аксанюк

Близько півсотні учасників добровольчих батальйонів, що прибули з зони АТО і перебувають у відпустках, пікетують у п’ятницю 6-у сесію Одеської облради 7 скликання, закликаючи депутатів підтримати легітимізацію добровольчого руху та визнання воїнів-добровольців учасниками АТО і бойових дій.

Євромайданівці та учасники добровольчих підрозділів тримають у руках банери “Добровольці – борці за незалежність України”, “Добровольцям – заслужене визнання!” та інші, повідомляє кореспонедент Одесінформу.

“Воїни-добровольці стали на захист суверенітету і цілісності Української держави у перші дні агресії з боку Росії. Однак досі бійці добровольчих батальйонів не набули статусу учасників АТО і бойових дій. Хоча отримують за бойові заслуги державні ордени і медалі. Водночас лікування поранених та їх реабілітація, як і раніше, здійснюється за кошти учасників волонтерського руху, їхні родини також не отримують належної підтримки з боку держави. Ми закликаємо змінити ставлення до воїнів-добровольців, визнати їх учасниками бойових дій на сході України”, – заявив в інтерв’ю Укрінформу активіст “Самооборони Одеси” Теодор Пановський.

Бійці добровольчих підрозділів “Карпатська січ”, “ОУН” та інші просять депутатів ухвалити на сесії звернення Одеської облради до парламенту про підтримку законодавчої ініціативи щодо легалізації добровольців та визнання їх учасниками бойових дій на рівні з бійцями полку “Азов” та підрозділами СБУ, що беруть участь у боях на сході України.

Однак поки що питання про підтримку законодавчої ініціативи не зареєстроване для обговорення та прийняття у вигляді звернення депутатами Одеської облради.
Учасники сесії обговорюють Стратегію економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року, зміни до облбюджету-2016, кадрові, земельні і майнові питання.

NO COMMENTS